Національна Організація Скаутів України

своими руками
joomla templates

Український скаутинг на молодіжній православній Конференції у Балаклаві

04З благословення Блаженнійшого Митрополита Володимира в Криму (Балаклава) відбулась ювілейна «V Всеукраїнська конференція глав та представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю», яку організував Синодальний молодіжний відділ Української Православної Церкви. На традиційний форум, який проводиться двічі на рік, прибуло майже 140 представників майже з усіх єпархій, представники громадських молодіжних організацій, учасники регіональних представництв Всеукраїнського апологетичного центру в ім'я святителя Іоанна Златоуста, гості з Росії та Білорусі.

Серед учасників конференції були представники НОСУ, які презентували скаутський метод роботи з молоддю: Голова Національної Ради Максим Громов, Національний секретар Світлана Сапіга, Міжнародний секретар Марта Канафоцька, член Національної Ради протоієрей Андрій Клюшев (Київське обласне відділення), протоієрей Сергій Наваліхін і матінка Ксенія (Вінницьке обласне відділення), протоієрей Іоанн Тронько та протоієрей Володимир Тукало (Київське міське відділення).

На конференції була показана презентація діяльності НОСУ, відбулося інтерактивне спілкування з учасниками конференції про перспективи співпраці єпархіальних відділів по роботі з молоддю та скаутських організацій в Україні. Особливо приємною була підтримка і розуміння вікарія Київської Митрополії єпископа Обухівського Іони. Максим Громов і єпископ Іона обговорили можливість підписання договору про співпрацю між Синодальним відділом УПЦ та НОСУ.

А 5 червня учасники Конференції взяли участь у скаутському квесті по Балаклаві, де в форматі станційної гри спробували себе в орієнтуванні, в'язанні вузлів, в проходженні етапів скаутського ралі. Організатори квесту – скаути Київської міської організації, Київського обласного осередку та Севастопольського міського відділення на чолі з Ігорем Вєтровим.

Більше фото тут http://orthodoxy.org.ua/node/75162

0106
0305
0708
02
Цікаво? Поділися з друзями
Google+
НОСУ © All rights reserved.